Որևէ հաջողություն/նվաճում չի եղել | 54 |
Հրաժարվում եմ պատասխանել | 2 |
Question text: Ձեր կարծիքով, ո՞րն է Հայաստանի ամենամեծ նվաճումը/հաջողությունը 2008-2018թթ.՝ Սերժ Սարգսյանի կառավարման տարիներին:
Note: Հայ-թուրքական հարաբերությունների նորմալացման փորձ, ֆուտբոլային դիվանագիտություն (2009-2010)', 'Եվրամիության հետ Ասոցացման պայմանագրի ստորագրման բանակցությունները (2010-2013)', 'Եվրամիության հետ Համապարփակ և ընդլայնված գործընկերության համաձայնագրի (CEPA) բանակցություններն ու ստորագրումը (2014-2017)', 'Սահմանադրության փոփոխությունները և անցումը պառլամենտական համակարգի', 'Կոռուպցիայի և մոնոպոլիաների դեմ ուղղված ջանքերի գործադրումը', 'Պարտադիր կենսաթոշակային ապահովագրության համակարգի ներդրումը (2015)', 'Քաղաքացիական ակտիվության վերելքը և մարդու իրավունքների պաշտպանության բարելավումը', 'Ընտրական համակարգի բարեփոխումը, Քաղաքացիական հասարակության հետ երկխոսության ակտիվացումը' պատասխանները խմբավորվել են Այլ-ի մեջ