PARTYSUPP2: რომელი პარტია დგას თქვენს შეხედულებებთან ყველაზე ახლოს? - მეორე არჩევანი
შეკითხვის ტექსტი: რომელი პარტია დგას თქვენს შეხედულებებთან ყველაზე ახლოს? მეორე არჩევანი
შენიშვნა: კითხვა არ დაესვა იმ რესპონდენტებს, რომლებმაც პირველ არჩევანად დაასახელეს „არც ერთი პარტია“, „არ ვიცი“ ან „უარი პასუხზე“
კითხვა გადაიკოდა. პასუხის ვარიანტები თავისუფალი საქართველო (კახა კუკავა), ახალი მემარჯვენეები (მამუკა კაციტაძე), გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა (ნინო ბურჯანაძე), ქართული დასი (ჯონდი ბაღათურია), მემარცხენე ალიანსი (კახაბერ ძაგანია, სოსო შატბერაშვილი), ეროვნული ფორუმი (გუბაზ სანიკიძე, კახაბერ შარტავა, რევაზ შავიშვილი), რესპუბლიკური პარტია (ხათუნა სამნიძე), მრეწველობა გადაარჩენს საქართველოს (ზურაბ ტყემალაძე), საქართველოს კონსერვატიული პარტია (ზვიად ძიძიგური), საქართველოს ლეიბორისტული პარტია (შალვა ნათელაშვილი), ახალი პოლიტიკური ცენტრი - გირჩი (ზურაბ ჯაფარიძე), მოძრაობა სახელმწიფო ხალხისთვის (პაატა ბურჭულაძე), ქართული პარტია (ირაკლი ოქრუაშვილი), სამოქალაქო პლატფორმა - ახალი საქართველო (გიორგი ვაშაძე), ახალი ქრისტიან-დემოკრატები (ნიკოლოზ ჯოგლიძე), ტრადიციონალისტები (აკაკი ასათიანი), საქართველოს ძალოვან ვეტერანთა და პატრიოტთა პოლიტიკური მოძრაობა (გია ბერძენიძე) დაჯგუფდა 'სხვასთან'
• საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი (დავით თარხან–მოურავი, ირმა ინაშვილი)
• ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა
• თავისუფალი დემოკრატები (ირაკლი ალასანია)
• ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო (გიორგი კვირიკაშვილი)